WCZASY:

P R O P O Z Y C J E   W C Z A S Ó W 

1. Świnoujście -DW."Meduza" termin: 24.08 - 1.09.2019  cena 1190 zł (bud.A) i 1072 zł
                                          (bud. B,C), + transport + ubezpieczenie
 

2. Zakopane - DW "Kolejarz" termin: 20.09 - 27.09.2019   cena: 590 zł + transport + ubezpieczenie

Już zrealizowane:

  1. Krynica Morska -DW."Caro" termin: 8.06 - 21.06.2019 - 14 dni
                                      cena: 1460 zł z transportem i ubezpieczeniem
  2. Ustka DW "Radość" termin: 10.06 - 21.06.2019 - 12 dni -  cena: 1250 zł z transportem i
                  ubezpieczeniem
  3.  
  4. Szczawnica-Zdrój -DW."Lala": 6.05 - 12.05.2019  - 7 dni, cena 630 zł + transport+ ubezpieczenie

 

Zaliczka w wysokości 300 zł można wpłacać w biurze uniwersytetu,

al. Tysiąclecia PP nr 20 (internat ZSElektr.)

u kol. Bożeny tel. 607 570 917

................................................................................................................................................................................

   8. Sanatorium w Truskawcu (Ukraina) od 24.06-6.07.2019
                                                                                                 
i  od 29.06 - 11.07.2019 

Wspomnienia z wczasów

Wczasy w Krynicy Morskiej 2019

W dniach 8.06 – 21.06.2019  48-osobowa grupa studentów naszego UTW przebywała na wczasach w Krynicy Morskiej. Piękna słoneczna pogoda, D.W. "Caro"blisko morza, wycieczki, spacery to atuty wyjazdu. Dodatkowo wycieczki fakultatywne do Gdańska, na koncert w Oliwie, na Westerplatte oraz do Fromborka - miasta Kopernika. Zdjęcia najlepiej oddają atmosferę pobytu. Tekst i foto Nina Łucak

Wczasy w Świnoujściu 2018

      W dniach 11.06 – 22.06.2018r. 20-osobowa grupa wypoczywała na wczasach w Świnoujściu. Plażowaliśmy, spacerowaliśmy wzdłuż morza, zwiedzaliśmy miasto, byliśmy na wycieczce rowerowej w Albeck, odbyliśmy rejs katamaranem, byliśmy na wycieczce autokarowej w Berlinie i Poczdamie, grilowaliśmy, bawiliśmy się na dyskotece. Była pogoda i było super!

Foto: Nina Łucak

Wczasy w Krynicy Morskiej 2018

Wczasy w Kudowie Zdroju

          W dniach 28 kwietnia – 5 maja 2018r. nasi studenci czynnie odpoczywali na wczasach w Kudowie Zdroju i jej okolicach. Pogoda była wspaniała, co skłaniało uczestników do wycieczek i zwiedzania Kotliny Kłodzkiej. I tak  zwiedziliśmy Polanicę Zdrój, Duszniki Zdrój  i Wambierzyce. Byliśmy        w urokliwym  Skalnym Mieście w Adrspach /Czechy /a także w przecudownej Pradze.  Mieliśmy również okazję „ uczestniczyć” w  Festiwalu Kwiatów w Zamku  w Książu Wielkim i oczywiście zwiedzić przepiękny Zamek i urokliwe ogrody. W jednej z sal zaprezentowano bukiet gratulacyjny z okazji bliskiego ślubu Henrre,go z Meghan Markle  przygotowany przez mistrza florystów T. Kuczyńskiego. Był to dzień  uczty dla ducha,  oglądaliśmy prześliczne i niesamowite kompozycje kwiatowe.               W wolnych chwilach i wieczorami spacerowaliśmy  alejami parkowymi Kudowy Zdrój  wzdłuż  kolorowych  dywanów z bratków, podziwialiśmy kwitnące  piękne i kolorowe rododendrony, mogliśmy podziwiać  prześliczne i ogromne drzewa min  świerki, buki. Wczesnym rankiem niektórzy studenci biegali do parku, aby pooddychać  aromatem kwitnącego czosnku niedźwiedziego. Piliśmy też wody lecznicze.                               Moim zdaniem pobyt był bardzo ciekawy i „urozmaicony”.

Majkowska Kazimiera  

Zdjęcia: Kazia Majkowska i Kazia Relińska

Wypoczynek w Zakopanem 25.09 – 1.10.2017

W pierwsze dni jesieni grupa naszych studentów wypoczywała w DW „Kolejarz” w Zakopanem. Słoneczna pogoda zachęcała do wędrówek po szlakach i dolinach:  Strążyskiej, Kościeliskiej, Chochołowskiej, Białego czy Rusinowej Polany. Zaliczyliśmy też Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Gubałówkę i Nosal. Bardzo atrakcyjne były kąpiele wodne w największych i  najnowocześniejszych Chochołowskich Termach. Znaczna część grupy była też w Teatrze Witkacego. Mimo bardzo aktywnie spędzanych dni, wieczorami chętnie biesiadowaliśmy w karczmach przy regionalnych napitkach i góralskiej muzyce.
Piękne dni szybko minęły, ale niebawem w góry wrócimy!

Wczasy w Ustroniu Morskim 4 – 16.09.2017 r.

W pierwszej połowie września 2017 r. słuchacze Kieleckiego UTW „Ponad Czasem” wypoczywali w Ustroniu Morskim w DW „Korab”. Już drugiego dnia pobytu cała grupa pojechała do ogrodów botanicznych Hortulus w Dobrzycy, aby podziwiać piękne rabaty w stylu japońskim, angielskim oraz  bukszpanowe labirynty. Niektórzy wybrali się na całodniową wycieczkę do Berlina. Bliskość Kołobrzegu pozwoliła na wielokrotne odwiedzanie tego pięknego kurortu rowerem, autobusem a nawet pieszo.  Niezapomniane codzienne spacery brzegiem morza, niepowtarzalne wschody i zachody słońca to uroki naszego pobytu. W dni sztormowe zachwycaliśmy się olbrzymimi falami morskimi i niezwykłym szumem wzburzonego morza.  Warunki i obsługa ośrodka wczasowego w pełni spełniły nasze oczekiwania. Wrócimy tam znów za rok!