Zaproszenia 

Szanowni Państwo,

Jestem lekarzem geriatrą, pracuję w Klinice Geriatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i współpracuję z Uniwersytetami Trzeciego wieku jako wykładowca i członek rady programowej SUTW przy Fundacji Emeryt w Warszawie.

Chciałabym zwrócić się do Słuchaczy UTW należących do Federacji UTW z prośbą o wypełnienie ankiety internetowej przeznaczonej dla osób w wieku 60 i więcej lat, dotyczącej zastosowania nowoczesnych technologii w życiu Seniorów w Polsce.

Ankieta jest realizowana w ramach międzynarodowego projektu IONIS pt.: "Wsparcie osób z zaburzeniami poznawczymi w środowisku domowym i poza domem", który jest realizowany na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ankieta dotyczy opinii Seniorów nt. nowych technologii i jest przeznaczona dla osób, które nie odczuwają żadnych problemów z pamięcią, jak i tych, które takie problemy mają.

Słuchacze UTW reprezentują najbardziej aktywnych Seniorów, których zdanie może i powinno w dużym stopniu kształtować rynek usług dla osób starszych.

W załączeniu przesyłam informację o projekcie z linkiem do ankiety. Jednocześnie przesyłam bezpośredni link poniżej.

Będziemy wdzięczni za pozytywną odpowiedź. Ankieta internetowa będzie aktywna do 30.06.2020 r. włącznie.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Broczek

--

dr n. med. Katarzyna Broczek

p.o. Kierownika

Klinika Geriatrii
Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. W. Oczki 4, 02-007 Warszawa
tel/fax 22 622 96 82
tel. kom. +48 604 959 446
e-mail: kbroczek@gmail.com

 

Więcej informacji o IONIS Solution oraz ANKIETA znajdują się pod adresem internetowym:

https://ionis.eclexys.com/node/17

Bezpośredni link do ankiety:

https://forms.gle/6LfNsrf2KoBcTjB8A

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach oraz Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" mają przyjemność zaprosić do wspólnych obchodów 40–lecia zrywu wolnościowego i powstania ruchu „Solidarność” z sierpnia 1980 r.

Z okazji tej ważnej rocznicy historycznej, Instytut Pamięci Narodowej przygotował wystawę plenerową „Tu rodziła się Solidarność”. Prezentuje ona –  w ujęciu ogólnopolskim oraz regionalnym –  masowy bunt polskich robotników, który rozpoczął się latem 1980 r. Wystawa zaprezentowana zostanie premierowo tylko w trzech miastach woj. świętokrzyskiego. 

Wraz z burmistrzem Miasta i Gminy Końskie serdecznie zapraszamy na otwarcie ekspozycji w Parku Miejskim w Końskich, 1 lipca 2020 r. o godz. 12.00

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie zasad dystansu społecznego oraz zastosowanie wśród odwiedzających środków zabezpieczenia osobistego (maseczki zasłaniające usta i nos).

Epidemia to dla nas wszystkich trudny czas. Trzeba być ostrożnym, ograniczyć wychodzenie z domu, unikać kontaktów z innymi. Jednak wszystko, co złe kiedyś się kończy. Nie jesteście sami! Przejdziemy przez to razem i damy radę!

Specjalnie dla Was Głos Seniora - Stowarzyszenie MANKO rozpoczęło akcję Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę. W ramach naszej kampanii Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę, prowadzimy także akcję zakupy dla seniora, książka dla seniora, Szyj z nami maseczki dla szpitali i seniorów, Telefon Zaufania Głosu Seniora oraz Głos Seniora TV - internetowe wykłady online ze specjalistami z różnych dziedzin.

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego:

11 2030 0045 1110 0000 0286 2280

  • w-facebook