Zaproszenia 

Ankieta nt. potrzeb seniorów w dobie pandemii

Szanowni Państwo, Liderzy UTW i innych organizacji seniorskich, Członkowie Rad Seniorów,

 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej wraz z Adamed dla Seniora po raz drugi przeprowadzają badanie ankietowe wśród seniorów na temat ich potrzeb w dobie pandemii.

 

Anonimowe badanie składa się z 20 pytań dotyczących m.in. potrzeb diagnostycznych seniorów, e-recept, leków refundowanych, sposobów przekazywania informacji dla seniorów i potrzeb edukacyjnych dla seniorów.

 

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu, a także do rozpowszechnienia informacji o nim wśród członków Państwa organizacji.

 

Link do ankiety znajduje się poniżej:

https://abcsenior.com/ankieta-potrzeby-i-zdrowie-seniorow-podczas-pandemii-covid-19/

 

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu 3-4 minuty.

 

Ankieta będzie aktywna do końca stycznia br.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Federacji UTW

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza!!!

Szanowni Państwo,

"RODZINA" – 16 PRZEDSTAWIEŃ W STYCZNIU! 

Zgodnie z obietnicą - mamy dla Państwa prezent W styczniu zagramy online "Rodzinę" Słonimskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata - aż 16 przedstawień! 

Ruszyła sprzedaż biletów za symboliczne 20 groszy - pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, więc lepiej kupcie już teraz! https://tinyurl.com/rodzinapremiera

 

Rodzina

Autor: Antoni Słonimski
Reżyseria, adaptacja, opracowanie muzyczne: Wojciech Malajkat
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak
Obsada: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Karolina Krawczyńska, Barbara Szcześniak, Marek Kasprzyk/Artur Majewski, Jakub Kotyński, Michał Lacheta, Jakub Kryształ/Kamil Suszczyk, Paweł Okoński/ Adam Marjański, Jan Wojciech Poradowski, Arkadiusz Wójcik, Artur Zawadzki

Akcja spektaklu w reżyserii Wojciecha Malajkata dzieje się w podupadłym majątku Lekcickich, w którym głowa rodziny Tomasz Lekcicki – utracjusz, bawidamek, miłośnik metafizyki i domorosły wynalazca, mieszka z siostrą poetką i – jedyną stąpającą twardo po ziemi osobą w rodzinie – córką Marysią. Ta ostatnia, podejmuje działania mające na celu uratowanie rodzinnego majątku. Traf chce, że w tym samym czasie w dworze w Lekcicach pojawia się również sowiecki dygnitarz i tajemniczy gość zza granicy. 

„Rodzina”, jedna z trzech komedii napisanych przez Antoniego Słonimskiego, jest satyryczną wizją Polski, napisaną z charakterystycznymi dla Skamandryty ostrym dowcipem i ciętym językiem. Mimo, iż powstała w 1933 roku, okazuje się być dziś niezwykle aktualna.

Dzień dobry,

Nazywam się Paulina Marzec i studiuję psychologię na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Prowadzę badania do pracy magisterskiej z  na temat Motywacji osiągnięć i dobrostanu u osób z różnymi aspiracjami finansowymi.

Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do udziału w badaniu. Trwa to około 20 minut, są 3 kwestionariusze, nic nie trzeba uzupełniać, wystarczy zaznaczyć odpowiedź najbliższą naszym myślom i uczuciom. Gwarantuję pełną anonimowość, wyniki posłużą mi wyłącznie w celach naukowych. By wziąć udział w badaniu należy kliknąć w link.

Jeśli mogliby Państwo przesłać link do mojego badania do swoich znajomych i zachęcić ich do wypełnienia, będę ogromnie wdzięczna.

https://forms.gle/wW41J4Rx4qzA6VBX7

Dziękuję.

Paulina Marzec"

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego podstawowego:

11 2030 0045 1110 0000 0286 2280

Nr konta bankowego pomocniczego:

75 1600 1462 1020 6072 0000 0002

  • w-facebook