top of page

Nasi nauczyciele, instruktorzy i wykładowcy:

mgr Dorota Ciężarkiewicz

Wykształcenie na kierunku fizjoterapia zdobyła na Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyła także kurs ratownika wodnego. Podczas zajęć łączy swoją wiedzę w zakresie rehabilitacji z pasją jaką jest prowadzenie zajęć fitness. 

Przemysław Krystian

Rękodzieło

- koordynator współpracy między UTW "Ponad Czasem" i Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

mgr Izabela Łazarczyk-Kaczmarek

Fotografia - BWA

– pracownik działu edukacji w BWA w Kielcach. Historyk sztuki. Prowadząca letnie zajęć fotograficznych „Mali Odkrywcy - Wielkie Możliwości ”. Jej fotografie pokazywane są na licznych wystawach pokonkursowych.

mgr Magdalena Leśniak

Rysunek i malarstwo - BWA

 – pracownik działu edukacji w BWA w Kielcach. Malarka. Doktorantka UJK w Instytucie Sztuk Pięknych. Jej prace prezentowane są na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

mgr Bartłomiej Szymczyk

Taniec - go4dance

- Absolwent AE w Krakowie, sędzia PZTF, dyplomowany instruktor tańca, choreograf i aktywny tancerz. Założyciel i właściciel szkoły tańca GO4DANCE. Dwukrotny Mistrz Polski i II vice Mistrz Europy IDO w salsie w parach, dwukrotny Mistrz Polski IDO w Latin Show duos, dwukrotny Mistrz Polski oraz dwukrotny Mistrz Świata mini formacji Latin Show, na swoim koncie posiada również tytuł Mistrza Świata formacji Latin Show oraz Mistrza Polski w jednym z najbardziej zmysłowych tańców par jakim jest bachata.

Please reload

bottom of page