WARTO: ZOBACZYĆ, OBEJRZEĆ, WZIĄĆ UDZIAŁ, POSŁUCHAĆ, PODYSKUTOWAĆ!

Od 9 stycznia 2020 do 9 lutego 2020 – wystawa „Piękno i egzotyka Mongolii”

Mongolia to jeden z najmniej zaludnionych krajów świata. Kilka tysięcy lat temu znaleźli tu swoje miejsce do życia pasterze koni i bydła. Dziś w Mongolii mieszka trzy miliony mieszkańców, z czego jedna trzecia w stolicy – Ułan Bator. Zdjęcia Bayara Balgantserena pokazują, że mongolskie tradycje są ciągle żywe. Widać je nie tylko w kulturze narodu, ale też w jego umiłowaniu nomadycznej wolności. Wystawa udowadnia, że Mongolia to nie tylko suchy step i pustynia Gobi, ale też różnobarwne kolory gór, pięknych jezior i rzek. Autor zdjęć pokazywał je między innymi w Tokyo, Irkucku i Ottawie. Pracuje między innymi dla magazynu National Geographic. Na kielecką wystawę przygotował ok. 50 prac fotograficznych, która pod tytułem „Piękno i egzotyka Mongolii” pokazuje widoki ojczystego krajobrazu.

Muzeum Historii Kielc zaprasza (wstęp wolny):

Czekamy na propozycje

INNE OGŁOSZENIA

Jest możliwość korzystania ze spektakli oferowanych przez Kielecki Teatr Tańca przy odpłatności dla naszych studentówlegitymujących się Kartą Seniora - 15 zł.

Szanowni Państwo, 
z przyjemnością informuję, że do rąk seniorów trafia dziś drukowany styczniowy numer "Gazety Senior". Co ciekawego proponujemy w najnowszym wydaniu, przeczytają Państwo w serwisie https://gazetasenior.pl i pod linkiem  https://www.gazetasenior.pl/gazeta-senior-styczniowy-numer-1-2020. Tu także znajdą Państwo link do e-wydania Gazety Senior. Miłej lektury. 

Aktywny student UTW

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego:

11 2030 0045 1110 0000 0286 2280

  • w-facebook