SAMORZĄD STUDENCKI

Wykaz starostów w roku akademickim 2019 /2020

Adamczyk  Barbara
Banak   Walentyna
Bańkowska  Alina
Barańska   Małgorzata
Chiberska  Renata
Danieluk  Irena
Gierulska  Danuta
Gołębiowska  Marta
Janaszek Ryszard
Jarząb  Jan
Jastrząb  Irena
Kowalczyk  Jan
LackorońskaMółka Joanna
Matysek  Alicja
Miedzak  Marian
Miedzak  Wanda
Nobis  Szymon 
Olesińska  Lidia 
Opałko  Ryszard
Pawlik  Anna 
Pietrzyk  Jolanta 
Rak  Krystyna
Ryk   Elżbieta 
Sobczyk Bogusław 
Sobura  Zdzisław 
Straś  Małgorzata 
Wiewiór  Grażyna
Więckowicz  Jadwiga 
Zielińska  Grażyna 
Żak  Bożena 

Brydż
Komputery /wt. 13.00/
Profilaktyka Zdrowia
J.Angielski /pn. 9.15/
Gimnastyka na sali
Fotografia
Malarstwo
Historia Sztuki
Literatura
Zabawa Poważna Sprawa
J.Angielski /czw. 17.30/
J.Angielski /pt. 10.30/
T. Bartek /wt. 10.30/
Nordic Walking
J.Angielski /pn.15.00/
Taniec Towarzyski
Taniec Jazz
Komputery /wt. 11.30/
Podróże Wirtualne
Ciekawostki Kieleckie
Wycieczki Piesze
Historia i Zabytki Kielc
Komputery /wt. 10.00/
Taniec Stepowanie
J.Angielski /pn. 11.00/
T. Bartek /wt. 9.30/
J.Angielski /pn. 13.00/
Rękodzieło Artystyczne
Grupa Wokalna
Ogrodnictwo

Wykaz starostów w roku akademickim 2018/2019

 

1. Angielczyk Elżbieta   - piękno i uroda

2. Barańska Małgorzata  - j.angielski

3. Chiberska Renata        - gimnastyka
4. Danieluk Irena            - fotografia

5. Jackowska Anna         - joga

6. Janaszek Ryszard        - literatura

7. Lasota Elżbieta            - rękodzieło

8. Łuksza Zbigniew         - nauka brydża

9. Matysek Alicja            - nordic walking

10.Matyszkiewicz Joanna - j.angielski

11.Musiał Grażyna          - taniec

12.Mróz Teresa                - malarstwo

13.Nobis Szymon            - taniec

14.Olesińska Lidia          - komputery

15.Olszewska-Witek Małgorzata - historia Kielc

16.Opałko Ryszard         - historia powszechna

17.Relińska Kazimiera   - taniec

18.Rutkowska Barbara   - zabawa w muzeum
19.Ryk Elżbieta              - komputery

20.Serafin Tadeusz         - j.angielski

21.Sobura Zdzisław        - wzornictwo

22.Szymańska Elżbieta   - historia sztuki

23.Szymkiewicz Paulina - aktywny mózg

24.Wesołowska Jolanta   - j.angielski

25.Wieczorek Krystyna   - promocja zdrowia

26.Wielińska Barbara      - turystyka

27.Wiewiór Grażyna        - j.angielski

28.Wójcik Helena            - komputery

29.Zielińska Grażyna       - grupa wokalna

30.Żak Bożena                 - geoedukacja 

 

Wykaz starostów w roku akademickim 2017/2018

1. Rydz Krystyna - taniec
2. Wójcik Helena - komputery wtorek 13,15
3. Miedzak Wanda - komputery wtorek 14,30
4. Morawska Maria - komputery wtorek 15,45
5. Opałko Ryszard - komputery wtorek 17,00
6. Krzystek Krystyna - komputery środa 13,15
7. Guzik Jadwiga - komputery środa 14,30
8. Grudzień Zuzanna - komputery 15,45
9. Iwaniec Jerzy - komputery 17,00
10. Łuksza Zbigniew - brydż
11. Jarząb Jan - geoedukacja
12. Wielińska Barbara - turystyka
13. Danieluk Irena - fotografia
14. Rutkowska Barbara - Muzeum Zabawek
15. Wiewiór Grażyna - j.angielski zaawans. 13,00
16. Wesołowska Jolanta - j.angielski zaawans.15,00
17. Angielczyk Elżbieta - j.angielski początk.poniedz.
18. Matyszkiewicz Joanna - j.ang. początk. środa
19. Gołębiowska Urszula - j.niemiecki
20. Szymańska Elżbieta - historia sztuki
21. Sobczyk Mirosława - ogrodnictwo
22. Ludynia Zofia - grupa śpiewająca
23. Kwiatkowska Lucyna - taniec brzucha
24. Janaszek Ryszard - literatura
25. Szymkiewicz Paulina - aktywny mózg
26.Olszewska-Witek Małgorzata - historia Kielc
27. Lasota Elżbieta - rękodzieło
28. Wieczorek Krystyna - profilaktyka zdrowia
29. Rzesiowski Krzysztof - malarstwo
30. Jackowska Anna - joga wtorek
31. Bobek Józefa - joga czwartek
32. Koszałka Anna -wzornictwo
33. Matysek Alicja - nordic walking
34. Żak Bożena - gimnastyka

2016/2017

W dniu 19 stycznia 2017 roku odbyło się spotkanie Zarządu ze Starostami Grup,

na którym został wybrany nowy Samorząd Studencki.

 

 

                        

                         przewodniczący

                         Krzysztof Rzesiowski

       

 

 

                         zastępca

                         Irena Danieluk   

      

 

 

 

                           sekretarz

                         Krystyna Wieczorek

DSC_0335
DSC_0380
DSC_0375
DSC_0389
DSC_0387
DSC_0386
DSC_0399
DSC_0417

Wykaz starostów w roku akademickim 2016/2017

 

2016

W dniu 4 marca b.r. odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego.

Spośród starostów grup zainteresowań wyłoniono naszych przedstawicieli.

Barbara Wielińska - przewodnicząca          
                                     Samorządu

  • Agnieszka Borowiecka - zastępca    przewodniczącej

  • Grażyna Wiewiór - sekretarz

  • Katarzyna Wieczorek - skarbnik

  • Elżbieta Angielczyk - członkini

ZEBRANIE STAROSTÓW

17 MAJA 2016

DSC_0483
DSC_0486
DSC_0495
DSC_0500
DSC_0502
DSC_0488
DSC_0508
DSC_0492
DSC_0498-crop
DSC_0509
DSC_0485
DSC_0504
DSC_0491
DSC_0484
DSC_0490-crop

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego podstawowego:

11 2030 0045 1110 0000 0286 2280

Nr konta bankowego pomocniczego:

75 1600 1462 1020 6072 0000 0002

  • w-facebook