top of page

Jesienne ognisko.

W piątkowe przedpołudnie 13 października 2023 r., w kilka dni po uroczystym rozpoczęciu nowego roku akademickiego, spotkało się na zacisznej leśnej polanie, rozświetlonej pięknym jesiennym słońcem, liczne grono słuchaczy UTW.

Na tym plenerowym spotkaniu integracyjnym, urządzonym na terenie udostępnionym nam przez Dyrekcję Lasów Państwowych nie tylko pogoda była ładna. Udało się po prostu wszystko. Wygodne zadaszone wiaty pomieściły wszystkich. Organizatorzy zapewnili napoje, trochę słodyczy oraz smaczne kiełbaski, które można było upiec na ognisku.

Za sprawą kolegi Bogdana, który z różnych czarnych skrzynek wyczarował skoczne dźwięki wielu znanych melodii, wiele osób ruszyło w taneczne pląsy. Ten jesienny plener, muzyka i urok palącego się ogniska spowodowały, że beztroski, wesoły nastrój szybko udzielił się wszystkim.

Na dodatek było jeszcze zaskakujące, fantastyczne zakończenie naszego spotkania. To kolega Tadeusz przy akompaniamencie gitary zaprezentował nam swoje umiejętności wokalne oraz zachęcił wielu z nas do chóralnego odśpiewania kilku znanych przebojów z naszej młodości.

Foto: Jerzy Iwaniec

bottom of page