top of page

Po raz drugi Studenci  Kieleckiego UTW "Ponad Czasem" wzięli udział  w ogólnopolskiej imprezie propagującej aktywność sportową seniorów -  VII  Marszu Nordic Walking Studentów UTW  2019. Głównym organizatorem  marszu było Stowarzyszenie „Akademia Złotego Wieku" - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie i Polska Federacja Nordic Walking.  W bieżącym roku marsz  odbył się  11 maja o godzinie 11.00. Zgodnie z Regulaminem Marszu, do przejścia było 5 kilometrów w dowolnym czasie.

Kilkunastoosobowa grupa Studentów naszego Uniwersytetu spotkała się - jak zwykle - na Stadionie Leśnym. Pogoda była odpowiednia, bez deszczu.  W trakcie   marszu  grupa, jak zawsze  rozdzieliła się  na "podgrupy"  różniące się tempem.  W sumie przeszliśmy ponad 6 kilometrów,  z przerwą  na pozowanie do zdjęć  i uzupełnianie płynów.  Trochę zmęczeni -   ale naładowani pozytywną energią i ze świadomością, że  udało się zgubić trochę kalorii,  zakończyliśmy marsz. Regulamin Marszu nakładał obowiązek przesłania organizatorowi  dwóch zdjęć  odpowiednich wymiarów, co też uczyniliśmy. Otrzymaliśmy gratulacje, gdyż okazało się, że zdjęcia wysłaliśmy jako pierwsi.      

  
       Zachęcamy Studentów, którzy jeszcze nie chodzą z nami, aby dołączyli do naszej grupy.  Spotykamy się - jak zwykle - w poniedziałki  o godzinie 9.30 na Stadionie Leśnym przy Parku Linowym.

Do zobaczenia!

bottom of page