KONCERTY / SPEKTAKLE / WYSTAWY PŁATNE

Tylko dla studentów UTW Ponad Czasem

Kontakt, informacje i zapisy na koncerty / spektakle u kol. Krystyny tel. 694 625 568

od 29.09.2022

 

23.10.2022 r.  o godz.19, Teatr TeTaTet,

Komedia "Teściowe wiecznie żywe"

Cena biletu 40 zł.

 

Opis

Jakub Zindulka – „Teściowe wiecznie żywe” /TCHÝNĚ NA ZABITÍ/
tłumaczenie: Jan Węglowski
PRAPREMIERA POLSKA wrzesień 2022r.

Porządna dawka humoru, świetne dialogi, ogrom emocji, od których może zakręcić się w głowie. Charyzmatyczne mamusie są jak ogień i woda – czy uda im się znaleźć wspólny język?
Komedia, jakiej jeszcze nie znacie, która rozbawi Was do łez, bez względu na wiek!
Zapraszamy na przezabawny spektakl w wyborowej obsadzie i najlepszym czeskim stylu!

Reżyseria: Mirosław Bieliński
Scenografia: Iwona Jamka

Obsada:

Jindra Sedláková – Ewelina Gnysińska / Magda Szczepanek
Karel Král – Karol Czajkowski / Łukasz Oleś
Gene – Jana Sedláková – Teresa Bielińska
Karla Králová – Ewa Pająk

 

CZESKA-KOMEDIA.png

od 29.09.2022

 

4 grudnia 2022 r. godz. 18:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej Koncert pt. "ALEJA ROCKA" Symfonicznie. 

Ilość biletów ograniczona w cenie 110 zł (dostawki) i 130 zł.

 

ALEJA ROCKA – to wspaniałe międzynarodowe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i tancerzy z Ukrainy oraz polski zespół rockowy Żuki, który obchodzi swój jubileusz – 35 LAT RAZEM na scenie!!!
Oto muzyka – aleja największych rockowych przebojów – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania.
Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią!

 

alejarRocka.jpg

Kontakt, informacje i zapisy na koncerty / spektakle u kol. Krystyny tel. 694 625 568

od 17.09.2022

1 października 2022 godz. 18:00, WDK

Kabaret Piotr Bałtroczyk Stand-up:

Starość nie jest dla mięczaków w Kielcach

 

Bilety dla naszych Studentów po cenach zniżkowych w wysokości

50 zł do nabycia u kol. Krystyny tel. 694 625 568.

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.  To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: "Dobry wieczór Państwu", jest również zagadką dla Bałtroczyka.

 

Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. "Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków."  Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - "słowa sypią się jak gó....o z barana". BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.  Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. 

 

Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją... Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei... Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka...

 

baltorczyk.jpg

od 05.09.2022

 

21 października 2022 o godz. 19:00

w Kieleckim Centrum Kultury, odbędzie się recital:

MARCIN DANIEC - "KOCHANE KIELCU-NIU-NIE...ZAPRASZAM!!!”.

Bilety dla naszych Studentów po cenach zniżkowych w wysokości

50 zł do nabycia u kol. Krystyny tel. 694 625 568.

Recital MARCINA DAŃCA

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Udowodnił to m.in. podczas czerwcowego występu w kieleckim amfiteatrze. Bisował wtedy pięciokrotnie a publiczność zgromadzona na Kadzielni długo oklaskiwała go na stojąco !!!

Marcin Daniec od 40 lat bawi Polaków. Na scenie od zawsze wierny jest swoim zasadom: nie przeklina, nie opowiada się po żadnej ze stron politycznego sporu, nie żartuje ze śmierci i poważnych chorób. Pozytywnie podchodzi do życia. Nie sposób odmówić mu poczucia humoru i energii.

Zatem zapowiada się wspaniały i nie zapomniany wieczór z Marcinem Dańcem!

 

daniec.jpg