KONCERTY / SPEKTAKLE / WYSTAWY PŁATNE

Tylko dla studentów UTW Ponad Czasem

Kontakt, informacje i zapisy na koncerty / spektakle u kol. Krystyny tel. 694 625 568

MuzykaMoja Milosc.jpg

od 04.05.2022

Koncert Muzyka Moja Miłość 26 maja, godz. 18 w KCK.

Po bilety w cenie 50 zł należy zgłaszać się do kol. Krystyny,

tel. 694 625 568.

Przed nami zabawny wieczór nasycony miłością... do muzyki, do baletu... w mistrzowskim wykonaniu. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek musicali oraz światowe kompozycje. Solistów baletowych obejrzymy w Tańcu hiszpańskim - Piotra Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polce Johanna Straussa, Can can Jacquesa Offenbacha. Koncert Muzyka Moja Miłość bilety już w sprzedaży.

Muzyka Moja Miłość koncerty w Kielcach

Przed nami zabawny wieczór nasycony miłością do muzyki, do baletu

w mistrzowskim wykonaniu.

Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek

musicali oraz światowe kompozycje.

Zaś solistów baletowych obejrzymy w Tańcu hiszpańskim - Piotra

Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polsce Johanna Straussa, Can can Jacquesa

Offenbacha 

 

Wszystko dzięki wspaniałym artystom, niezwykle utalentowanych, którzy występowali na najważniejszych scenach europejskich i światowych, a najważniejsze lubianych:

Ewelina Hańska - sopran,

Danuta Dudzińska - sopran, 

Ryszard Morka - bas/baryton, 

Krzysztof Marciniak - tenor

oraz balet, w twórczych, autorskich układach choreograficznych.

 

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej, całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

od 04.05.2022

Z okazji Dnia Matki zapraszamy do Filharmonii Świętokrzyskiej

27 maja /piątek/ godz. 19:00 na koncert  - Krajewski symfonicznie

"Baw mnie".
Bilety u kol. Krystyny w cenie  15 zł dla naszych studentów, dla osób towarzyszących 30 zł.


IZA POŁOŃSKA śpiew
WOJCIECH MYRCZEK śpiew
MICHAŁ KOBOJEK saksofon
LESZEK KOŁODZIEJSKI fortepian
MICHAŁ GROTT gitara basowa
RADEK BOLEWSKI perkusja
ORKIESTRA SYMFONICZNA FŚ
JACEK ROGALA dyrygent

Uwertura
Seweryn Krajewski, słowa Agnieszka Osiecka
SAMA CHCIAŁA
POD NIEBAMI
CO KAŻDY CHŁOPIEC WIEDZIEĆ POWINIEN
Seweryn Krajewski, słowa Krzysztof Dzikowski
NIEBO Z MOICH STRON
Seweryn Krajewski, słowa Agnieszka Osiecka
KLUCZ DO SZCZĘŚCIA
LUDZKIE GADANIE
Seweryn Krajewski, słowa Marek Dagnan
SZUKAJ MNIE
Włodzimierz Korcz, słowa Magda Czapińska
ZAMIAST
Seweryn Krajewski, słowa Krzysztof Dzikowski
ANNA MARIA
Seweryn Krajewski, słowa Bogdan Olewicz
WIELKA MIŁOŚĆ
Seweryn Krajewski, słowa Agnieszka Osiecka
UCIEKAJ MOJE SERCE
Seweryn Krajewski, słowa Jacek Cygan
BAW MNIE
Seweryn Krajewski, słowa Agnieszka Osiecka
NIE SPOCZNIEMY
Seweryn Krajewski, słowa Ewa Dąbała i Marek Dagnan
NIE JEST ŹLE
Seweryn Krajewski, słowa Agnieszka Osiecka
NIE JESTEŚ SAMA
NIECH ŻYJE BAL
 

kielecka-fala-disco-2022-900450.jpg
biesiada-kabaretowa-22-900450.jpg

od 18.05.2022

Kielecka Gala Disco Polo 2022

Zapraszamy na Kielecką Galę Disco Polo 2022, która odbędzie się 

26 czerwca 2022 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo bilety już dostępne u koleżanki Krystyny

O Kieleckiej Gali Disco Polo w Kielcach 

Zapowiada się wspaniała zabawa! Zagrają największe gwiazdy DISCO POLO, które gwarantują wysoki poziom muzyki i tańca. Podczas tego wydarzenia, wystąpi czołówka Polskich zespołów !!

Zenon Martyniuk 

Muzyk, piosenkarz, NIEKWESTIONOWANY KRÓL DISCO POLO! Wystąpi na kieleckiej Kadzielni w wyjątkowym koncercie razem z zespołem! Żywe instrumenty oraz piękny wokal Zenona Martyniuka z

pewnością oczarują wszystkich fanów tego gatunku muzyki.

Boys

Boys to jeden z najsłynniejszych zespołów polskiej sceny disco polo, który założony został przez Marcina Millera w 1991 roku. Zespół tworzący przez lata w stylu disco-polo w ostatnim czasie ukierunkował się w stronę muzyki tanecznej.

Formacja zdobyła popularność nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, zdobywając coraz większe rzesze fanów na całym świecie. Za swoje osiągnięcia muzyczne zdobyli wiele nagród. Grupa ma na swoim koncie 31 płyt, w tym pięć platynowych i dwie złote.

Daj to głośniej 

Zespół Daj to Głośniej w krótkim czasie zdobył to, czego wielu artystom nie udaje się osiągnąć. Zostali

okrzyknięci najgłośniejszym debiutem 2019 roku i wdarli się szturmem na listy przebojów. Ciężka praca, pasja i pokora zaowocowały. Ich muzyczna propozycja trafiła w serca milionów Polaków i tym samym zapewniła artystom miliony wyświetleń. Piosenka zatytułowana „Mama ostrzegała” bije rekordy popularności.

Milano

Zespół Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Grupa zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1993 roku w składzie: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk. W krótkim czasie zespół zdobył dużą popularność, zaś z biegiem czasu stał się liderem w nurcie muzyki disco polo. W 1994 roku zespół opuścił Tomasz Sidoruk, a jego miejsce zajął Piotr Kopański. Grupa Milano zakończyła działalność w 2000 roku, kiedy to członkowie zespołu postanowili

wyjechać na stałe do USA. Ich największe przeboje: "Jasnowłosa" , "Bara bara bara", "Kasiu Katarzyno", "Everybody frytki", "Brązowe oczy" i wiele wiele innych, równie dobrze znanych utworów.

Top Girls

Zespół Top Girls to jeden z najbardziej uwielbianego zespołu w branży disco polo. Produkcje grupy w bardzo szybkim tempie zyskują milionowe liczby wyświetleń. Odświeżenie pełnego energii zespołu, który rozgrzewa każdą imprezę do czerwoności dostało wielkiego życia. Fantastyczne trio nie daje o sobie zapomnieć, przy czym wszyscy mają okazję wziąć udział w największych koncertowych wydarzeniach z udziałem wspaniałych Topek!

Top Girls – który składa się z trzech pełnego uroku osobistego kobiet, mających w sobie ogromny power oraz wdzięki od których nie można oderwać wzroku nie zapominając o kawale dobrego głosu. Głosy artystek sięgają zenitu, a na ciele przyprawiają o dreszcze. Zespół Top Girls uwielbia zaskakiwać swoich fanów, na muzycznym koncie posiadają mnóstwo produkcji. Przełom świeżości ujrzał światło dzienne produkcją pt. „Było minęło”, jeszcze większe ubarwieniem muzycznym okazał się najnowszy utwór pt. „Róże i tulipany".

Szpilki

Zespół SZPILKI, w którego skład wchodzą trzy dziewczyny: Milena, Klaudia i Marlena, swoją przygodę z muzyką zaczął już 8 lat temu. W 2013 roku założyły swój pierwszy kanał pod nazwą Tres Nińas. Nagrywały covery polskich jak i zagranicznych wykonawców. W tym samym tez okresie, śpiewały na różnych uroczystościach ślubnych. Prywatnie SZPILKI znają i przyjaźnią się już 20 lat! O wznowieniu działalności zespołu pod inną nazwą, zdecydowały we Wrześniu 2020 roku. Dołączyły również do firmy fonograficznej Green Star Music. Od tego momentu prężnie działają aby ich pierwsza piosenka pt: „Zaczaruję” wręcz oczarowała słuchaczy. Główny cel jaki chcę osiągnąć SZPILKI to dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom!

Czaro

Na listach przebojów DISCO POLO znajduje się także zespół CZARO z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wielką popularnością cieszą się jego piosenki: „Ogień i woda”, „Cała prawda o kobietach”- (dziewczyna jak pogoda) oraz „Wino o smaku miłości”. Te i inne hity usłyszymy również w amfiteatrze w Kadzielni.

od 18.05.2022

Zapraszamy na Świętokrzyską Biesiadę Kabaretową 2022. Dobry humor i zabawę na całego zapewnią  wyjątkowe kabarety. Wydarzenie odbędzie się już 25 czerwca 2022 r. w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.  Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2022 bilety już dostępne u koleżanki Krystyny

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2022  - artyści

 • Paranienormalni
  Kochamy bawić ludzi i robimy to nieprzerwanie od 2004 roku. To właśnie wtedy w naszych głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową – i tak się właśnie stało. Z czasem duet stał się tercetem. Potem znowu duetem i finalnie ponownie tercetem. Dzisiaj Paranienormalni to Robert Motyka, Michał Paszczyk i Bogusław Kudłek. Nie zapominamy oczywiście o szarej eminencji – Rafale Kadłuckim. Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.

 • Artyści z Kabaretu pod Wydrwigroszem

WYRWIGOSZ Grupa od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się przynajmniej bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. BEATA RYBARSKA, ANDRZEJ KOZŁOWSKI i ŁUKASZ RYBARSKI to zawodowi aktorzy, zatem w programie nie zabraknie talentów rodem z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym, jest pandemiczny zdobywca Internetu, czyli "Łukasz Rybarski YES. Dzięki temu, program jest mieszanką gatunków bo, oprócz skeczy, odbędzie się Stan-dup oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych.

 • Łowcy.B

Kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir

Szczęch. Ich najnowszy program 2016 łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

 • Marcin Daniec
  Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

 • Kabaret Weźrzesz
  Jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa (zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Kabaret Weźrzesz tworzą:

Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie. Katarzyna Pająk - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje.

 • Adam Snopek - Stand-Up przy fortepianie
  Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performanceu, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz

niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa". Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać.
Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci. Adam Snopek to absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

 • Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska
  W 1996 wraz z czterema kolegami ze studiów: Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA '96 w Krakowie. Cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych był donośny śmiech. Wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu. Katarzyna Pakosińska, 2009. Jako konferansjerka prowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą) oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan). Była dwukrotnie nominowana do tytułuMistrz Mowy Polskiej