top of page

Dom Środowisk Twórczych w Kielcach zaprasza w niedzielę, 2 czerwca 2024 r., godz. 19:00 na koncert James’a Harries’a (Wielka Brytania) z zespołem. Bilety w cenie 40 zł

Pałacyk Zielińskiego znajduje się zaledwie 350 m od ulicy Sienkiewicza, więc śmiało włączamy się w akcję „Budzenie Sienkiewki 2024 ...w iście królewskim stylu”. Do Kielc z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszeliście, wiedzcie, że to nie nowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie dziewięć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie (grał m. in. w Izraelu, Chinach, Niemczech, Wietnamie, Holandii i na Słowacji).

Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w szesnastu międzynarodowych filmach (także polskich). Artysta w Polsce będzie promował swój nowy album „Hiraeth”, który firmuje świetny singiel „Diamond girl”.

James Harries (Wielka Brytania) z zespołem na scenie letniej w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego w niedzielę, 2 czerwca 2024 r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Domu Środowisk Twórczych przy ul. Zamkowej 5 w Kielcach oraz online. Więcej informacji na stronie internetowej www.palacykzielinskiego.pl.

 

https://www.palacykzielinskiego.pl/imprezy/2024/454-james-harries-wielka-brytania-z-zespolem

 

Pozdrawiam
Karol Wójcik
41 367 67 71 wew. 14

Dom Środowisk Twórczych
Pałac T. Zielińskiego
Kielce, ul. Zamkowa 5
www.palacykzielinskiego.pl

20240602-james-harries-plakat.jpg
bottom of page