top of page

Wczasy w Jastrzębiej Górze

W dniach 31.08 – 13.09.2020 Grupa 24-osobowa przebywała na wczasach rehabilitacyjnych w Jastrzębiej Górze. Podobnie jak w całym kraju należało stosować się do wymagań sanitarnych z powodu koronawirusa (maseczki, przyłbice, dezynfekcja rąk).
Już drugiego dnia pobytu w godzinach dopołudniowych wszyscy rozpoczęli zabiegi rehabilitacyjne. Po południu spacery po plaży i do miejscowych atrakcji m.in.: Promenada Światowida, Gwiazda Północy,  Latarnia morska, Lisi jar. Dla chętnych odbyła się całodniowa wycieczka do Gdańska, na Westerplatte i do Sopotu.
Były też wyjazdy do pobliskich miejscowości wczasowych: Karwia, Cetniewo, Władysławowo, Puck a nawet Jastarnia i Hel. We Władysławowie spacerowaliśmy po pięknej Alei Gwiazd Sportu i Himalaistów. Pogoda nas nie rozpieszczała: na przemian słońce, deszcz,  wiatr, a nawet sztorm, ale oddychaliśmy powietrzem z dużą ilością jodu.
Kierownictwo OW codziennie uatrakcyjniało nam czas po kolacji. Były więc: wieczorki taneczne przy muzyce ze śpiewem na żywo, wieczór kaszubski, muzyka i śpiewy piosenek szanty, koncert skrzypcowy.
Jedzenie  bardzo smaczne bez ograniczeń i bardzo miła obsługa.
Pomimo pogody „w kratkę” pozostało wiele dobrych wspomnień w doborowym towarzystwie.  

bottom of page