top of page
LogoGazetaSenior.png

WARTO PRZECZYTAĆ, WZIĄĆ UDZIAŁ ...

od 23.11.2023

Najciekawsze treści z portalu gazetasenior.pl
Newsletter Gazety Senior #124

Przygotowała Linda Matus
Redaktor Naczelna Gazety Senior

Dzień dobry Państwu,
dziś mam przyjemność przedstawić Jolantę Lepionkę, czyli Seniorkę Miesiąca [GRUDZIEŃ] + ZDJĘCIA. W rozmowie z piękną Jolantą dowiedziałam się m.in. dlaczego nie boi się sceny? Ale nasza akcja „Senior/ka miesiąca” powoli dobiega końca. To już ostatnia z prezentowanych sylwetek dojrzałych modeli, którzy odważyli się rozpocząć przygodę w srebrnym modelingu. Zwieńczeniem akcji będzie głosowanie na Seniorkę lub Seniora Roku. Już wkrótce. 

A skoro o pięknie mowa. W tym tygodniu pisaliśmy m.in. o serwisie internetowym on*arte, którego misją jest demokratyzacja rynku sztuki, łączenie artystów z kolekcjonerami i artystycznymi entuzjastami. on*arte chce uczyć obecności sztuki w domu, sprawiać, by sztuka była blisko. – Ludzie często mają obawy przed wejściem do muzeum czy galerii, nie czują się gotowi, by obcować z wysoką sztuką. My te bariery przełamujemy – mówi nam Agata Karaśkiewicz z on*arte. Najbliższa aukcja sztuki on*arte odbędzie się w niedzielę 10 grudnia w Poznaniu. Przed rozpoczęciem aukcji będzie można zwiedzić wystawę, odbędzie się także spotkanie z Igorem Gałązkiewiczem, który opowie o kulturze kolekcjonowania. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Niektórzy emeryci muszą pamiętać o limitach dorabiania, aby nie stracić świadczenia. Nowa wysokość limitów obowiązuje od 1 grudnia!

#reklama
Przywracają naturalny uśmiech i pewność siebie dzięki metodzie leczenia bezzębia All-On-4®, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Z myślą o osobach zmagających się z bezzębiem stworzyli stronę internetową: www.bezzebie.pl, która zapewnia dostęp do rzetelnych i aktualnych informacji na temat metod leczenia.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania.

#reklama
Ulubieniec nie tylko seniorów, Król walca z Maastricht powraca z nowym muzycznym show! Świąteczny koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa wprowadzi widzów w zimowy klimat i zapewni fantastyczne wrażenia. Przyłączcie się do wspólnej zabawy w Kinie Nowe Horyzonty [7, 9, 30 grudnia]

#reklama
5 grudnia 2023 odbyło się oficjalne otwarcie jednej z najnowocześniejszych w Polsce placówek zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych – Centrum Medycznego FutureMeds Wrocław przy ul. Legnickiej 16. Dzięki otwarciu placówki mieszkańcy Wrocławia i okolic zyskają jeszcze lepszy dostęp do badań klinicznych nowych leków i terapii oraz licznych programów profilaktycznych prowadzonych przez ośrodek. Więcej informacji w artykule na gazetasenior.pl, na www.futuremeds.pl lub pod numerem +48 71 300 39 89.


Pomysł na świąteczny prezent - zestaw 3 książek Danielle Steel

Jeśli szukacie Państwo pomysłu na świąteczny prezent, mamy dla Państwa naszą redakcyjną propozycję. Danielle Steel to jedna z najbardziej znanych i najchętniej czytanych autorek na świecie. Jej powieści sprzedano w miliardzie egzemplarzy. Przygotowaliśmy w sklepie "Gazety Senior" zestaw 3 książek autorki:

  • “Rodzinny Dom”, Danielle Steel, Liczba stron: 304, 

  • “Przyjaciele na zawsze”, Danielle Steel, Liczba stron: 336, 

  • “Nagroda”, Danielle Steel, Liczba stron: 352.

Cena okładkowa każdej książki to 44,90 zł.
U nas zestaw 3 książek o wartości 134,70 zł kupisz za jedyne 78 zł z wysyłką gratis!

Zestaw do nabycia w sklepie Gazety Senior  - kliknij tutaj aby przejść do sklepu.


Już za tydzień 13 grudnia ukaże się styczniowy numer Gazety Senior (01/2024). Jeśli nie jesteś jeszcze prenumeratorem „Gazety Senior”, dostęp do styczniowego numeru oraz 11 kolejnych numerów uzyskasz, kupując roczną prenumeratę – cyfrową (48 zł za cały rok – 12 numerów), lub drukowaną (108 zł za cały rok – 12 numerów). Dostępne pakiety prenumeraty porównasz tutaj. Prenumeratę „Gazety Senior”: kupisz w sklepie internetowym – tutaj, lub zamówisz wypełniając formularz – tutaj.

 

Kolejny Newsletter w środę 13 grudnia.

Podoba Ci się ten newsletter? Podziel się nim ze swoimi znajomymi lub zachęć ich do zapisania się do Newslettera "Gazety Senior". Niech grono dobrze poinformowanych seniorów zwiększa się! Zapisy dla nowych czytelników Newslettera TUTAJ >>

bottom of page