glos.png

WARTO PRZECZYTAĆ, WZIĄĆ UDZIAŁ ...

31.10.2021

Szanowni Państwo, miło mi poinformować, że dziś ukazał się listopadowy numer "Gazety Senior", a w nim:

Listopad to czas, kiedy jesienne chłody i długie wieczory rozgoszczą się na dobre. Szukamy sposobów na zachowanie formy. Nasze listopadowe DROGI do szczęścia i długowieczności zaprowadziły nas m.in. do błękitnych stref...

Dla kogo warto pisać? Na to pytanie odpowiada Jacek Cygan, który jest autorem nie tylko słów do wielkich hitów. Że warto pisać i że sztuka to nie najtrudniejsza, spróbuje przekonać czytelników pisarka, autorka sagi wiejskiej, Kasia Bulicz-Kasprzak w odcinkowym kursie pisarskim. Gorąco polecamy, sprawdź!

W ostatnim numerze zapowiadaliśmy Plebiscyt Flexi na XXI w., a dziś nastał czas wyborów. Głosujmy na najlepszych kandydatów! Podajemy szczegóły i polecamy kandydatkę "Gazety Senior", dr Jadwigę Kwiek, znaną naszym czytelnikom m.in. z rubryki "ABC Psychologii dla seniorów". "Z Borysławia przez Nową Rudę do Paryża" to chwytająca za serce historia przyjaciółek, dziś seniorek, a jedną z nich jest Krystyna Ziętak, felietonistka "Gazety Senior". Trzeba to przeczytać, ponieważ brakuje słów, aby to opisać.

Prawo i finanse to mnóstwo ważnych informacji dla seniorów w kwestii emerytur, dodatków, zasiłków, testamentów i praw konsumenta.

Jak rozmawiać o seksie? To niełatwa dziedzina, po której oprowadzają Klaudia Latosik i Olga Żukowicz w swoim cyklu. Krok po kroku, podpowiadają, jak zacząć, co mówić, aby zostać dobrze zrozumianą/nym oraz wskazują błędy, które popełniamy najczęściej. A dzięki uprzejmości wydawnictwa Czerwone i Czarne publikujemy fragment najnowszej książki prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza pt. "Jak nie zostać moim pacjentem". I wiele, wiele innych tematów.

Więcej aktualnych informacji codziennie znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Link do numeru listopad (11/2021) Gazety Senior

Poniżej tematy z serwisu GazetaSenior.pl wybrane specjalnie dla Państwa! 

Cykl KINO DLA SENIORA i kolejne propozycje filmowe "Zło nie istnieje" oraz "Wszystko zostaje w rodzinie". Do obejrzenia zwiastuny VIDEO. Sprawdź Kino dla Seniora TUTAJ! Na czytelników z Wrocławia czekają podwójne zaproszenia do kina na polecane filmy, zachęcamy do śledzenia informacji na Facebooku.

Przed Dionizą Remańską kolejne detektywistyczne śledztwo. “Śmiertelna dawka” Hanny Greń trafiła do księgarni, a specjalnie dla Czytelników "Gazety Senior" fragment najnowszego kryminału autorki-seniorki do przeczytania pod linkiem TUTAJ!

Nowoczesna orteza dla seniora. Leczenie urazów, rehabilitacja po złamaniach i operacjach kończyn, bioder oraz kręgosłupa zapewniają ORTEZY, dzięki którym stawy są odciążone i pozostają we właściwej pozycji. Dostępne są dziś ortezy dynamiczne, anatomiczne, pozwalające ustalić zakres ruchu, wykonane z nowoczesnych, elastycznych materiałów dostosowujących się do kształtów ciała. Sprawdź, jak to działa.

Problemy żołądkowe, zaparcia, zgaga, problemy skórne, wrzody żołądka, a nawet nowotwory, to jedne z wielu symptomów i powikłań zakażenia bakterią Helicobacter pylori. Jak wykryć zakażenie? Możliwe jest wykonanie dwóch rodzajów TESTÓW DOMOWYCH: Helicobacter TEST z krwi lub Helicobacter Antygen TEST z kału. Jak to działa, gdzie kupić test, sprawdź!

POPULARNE NA GazetaSenior.pl w październiku:
EMERYTURA bez PODATKU z wyższą składką zdrowotną (TABELA)

Kompendium "PRACA DLA SENIORA"

SANATORIUM 2021 kompendium

 

Więcej aktualnych informacji znajdą Państwo na stronie głównej GazetaSenior.pl

 

Udanego dnia 
Linda Matus
Redaktor Naczelna "Gazety Senior"