Biuletyn Jubileuszowy z okazji 5-lecia UTW "Ponad Czasem"

21.02.2021

                                                          Zarząd UTW  „Ponad Czasem”

     Jestem pod wrażeniem odebranego Biuletynu opisującego działalność Uniwersytetu, do którego zapisałam się rok temu. Jest on wizytówką organizacji. Przegląd  zajęć i ich opis  pozwolił mi zwrócić uwagę na te, na które  wcześniej nie zwróciłam uwagi, nie wiedziałam co na nich się robi.  Dobrze, że taki Biuletyn został wydany. Gratuluję pomysłu!

                                                                                   Hela - Studentka

 

____________________________________________________________________________

 21.02.2021                                                                                                                                                                          Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku

                                                                           „Ponad Czasem”                 

        Podoba mi się pomysł wydania Biuletynu. Pozwala on przypomnieć zajęcia i wydarzenia, które miały miejsce w okresie pięcioletniej działalności. Wspomnienia niejednokrotnie są bardzo miłe i sympatyczne  Szkoda, że pandemia nie pozwala nam  kontynuować zajęć. Brakuje mi spotkań ze studentami, ciekawych wykładów. Oby niedługo można było wrócić na Uniwersytet.  Bardzo dziękuję za możliwość przypomnienia  i ”powrót  na  zajęcia”  poprzez zamieszczenie  wspomnień w Biuletynie.

                                                                        „MK” -  Słuchaczka Uniwersytetu

____________________________________________________________________________

20.02.2021

                                                                                            Kielce, 20.02.2021

                                                            Szanowna Pani Prezes
                                                  Kieleckiego UTW „Ponad Czasem”

 

        Moja sąsiadka jest Studentką Kieleckiego UTW „Ponad Czasem”. Czasem słyszałam od niej o różnych działaniach na tym uniwersytecie. Kilka dni temu sąsiadka udostępniła mi wydany Biuletyn Jubileuszowy z okazji pięcioletniej działalności. Z przyjemnością przeczytałam wszystkie artykuły i jestem pod wielkim wrażeniem, że organizacja społeczna może tak wiele zrobić dla innych ludzi – seniorów. Podziwiam Panią Prezes oraz Zarząd uniwersytetu za pomysły i ogromną pracę.  Biuletyn barwny, dobrze „ułożony” z ładnymi opisami, ujmuje estetyką i różnorodnością zajęć. Pomimo krótkiego czasu jest interesującą historią. Biuletyn ten pokazałam mojej znajomej, która po przejrzeniu także była pod dużym wrażeniem, pełnym podziwu dla tak szerokiej działalności. Gratulujemy! Oprócz podziwu pozostaje życzyć Pani Prezes, Zarządowi oraz Studentom zdrowia i szybkiego powrotu do kontynuacji tak wspaniałej działalności.

                                                                              Sympatyzująca   Danuta 

____________________________________________________________________________

 

15.02.2021

                                                   Zarząd Kieleckiego UTW "Ponad Czasem"

           Dziękujemy serdecznie za "powrót" do wspomnień związanych z pięcioletnim uczestnictwem w zajęciach na uniwersytecie. Biuletyn Jubileuszowy bardzo udany. Czekamy z niecierpliwością na powrót do normalności i na spotkania na zajęcia z seniorami. Zarządowi życzymy zdrowia.

                                                  Studenci: Krystyna i Zdzisław Pająkowie

Kielce , 11. 02. 2021r.

 

Zarząd

Kieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

„Ponad Czasem”.

 

     Z zaciekawieniem przeczytałem pachnący jeszcze nowością Biuletyn Jubileuszowy wydany z okazji 5-lecia działalności naszego UTW „Ponad Czasem”.

      Gratuluję zespołowi opracowującemu biuletyn prężności i skuteczności w doprowadzeniu do jego wydania.

      Bardzo podoba mi się atrakcyjna forma graficzna i zgrabny format biuletynu. Różnorodność i lekkość tekstów oraz trafny dobór naturalnych fotografii sprawia, że lektura i przeglądanie biuletynu sprawiają dużą przyjemność. Chciałoby się powiedzieć, że równie dużą a może nawet większą niż lektura innych czasopism senioralnych. Wiem, że ocena może być stronnicza bo dotyczy naszego uniwersytetu, naszych zajęć, naszych koleżanek i kolegów, dotyczy przedsięwzięć i zajęć w których uczestniczyliśmy osobiście w ciągu tych 5-ciu minionych lat.

     Z satysfakcją zauważam wykorzystanie efektów pracy wielu naszych studentów i starostów  zaangażowanych w opis interesujących ich  fragmentów działalności naszego „ponad czasowego” uniwersytetu.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Student

Ryszard Opałko

ZAPROSZENIE

Drodzy Studenci,
Pięciolecie działalności Kieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Ponad Czasem” przypadło na czas pandemii. Jubileusz ten planowaliśmy uczcić w sposób uroczysty, radosny i artystyczny.
Niestety, pandemia zmieniła nasze plany, ale udało nam się wydać Biuletyn Jubileuszowy. Przedstawiamy w nim, jak działaliśmy
w okresie pięciu lat, jakie mieliśmy zajęcia,
z kim współpracowaliśmy, jak bawiliśmy się itp. Artykuły opatrzone kolorowymi zdjęciami, przywołują liczne wspomnienia.

Studenci zainteresowani otrzymaniem (bezpłatnie) tego Biuletynu mogą zgłaszać się do naszego biura  w miesiącu lutym  (przez
3 tygodnie) w każdy poniedziałek i czwartek
w godz. 13:00 - 16:00
zachowując wymagania sanitarne (wejście do biura pojedynczo
w maseczkach).

Serdecznie zapraszamy.

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego podstawowego:

11 2030 0045 1110 0000 0286 2280

Nr konta bankowego pomocniczego:

75 1600 1462 1020 6072 0000 0002

  • w-facebook