W trakcie trwania Ogólnopolskiego Forum Trzeciego Wieku, nasz Uniwersytet uroczyście otrzymał szczególne wyróżnienie w postaci Certyfikatu „Profesjonalny Uniwersytet Trzeciego Wieku”.
W imieniu Zarządu i Słuchaczy Kieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Ponad Czasem" pragnę serdecznie podziękować za przyznanie nam certyfikatu "Profesjonalny Uniwersytet Trzeciego Wieku". Jesteśmy niezwykle wdzięczni za uznanie oraz wsparcie, które motywują nas do dalszego rozwoju i aktywnego uczestnictwa w działalności Uniwersytetu. To wyróżnienie stanowi dla nas ogromną motywację do dalszego rozwoju i konsekwentnego dążenia do podnoszenia jakości naszej pracy na rzecz naszej społeczności uniwersyteckiej oraz jest potwierdzeniem słuszności podejmowanych przez nas działań i dowodem na to, że nasza praca przyczynia się do realizacji celów edukacyjnych i społecznych. Zapewniamy, że będziemy kontynuować wysiłki, dążąc do osiągnięcia jeszcze wyższych standardów, aby sprostać oczekiwaniom naszych słuchaczy i społeczności lokalnej.
Z wyrazami wdzięczności,
Barbara Wielińska









