Wczasy w Łebie 08.06 – 17.06.2026
Pobyt na wczasach w Łebie nie wymaga wielu słów ani długich opisów...
Wiersz napisany przez Eugeniusza oddaje to wszystko, a zwłaszcza nastroje, doskonale.
Jesteśmy w Łebie - tu
na wczasach z UTW.
Pogodę jaką mamy, to mamy,
ale nie narzekamy.
Pogody na dobre nikt nie przewiduje,
najważniejsze, że człowiek tu dobrze się czuje.
Na wspólnych śpiewaniach się spotykamy
i nie narzekamy.
Jedzenie dobre, obsługę świetną mamy
i nie narzekamy.
Nad morzem wiatr buja morskie fale,
Spacerujemy i nie narzekamy wcale.
Tańce na dworze, na parkiecie,
Nie narzekamy, jak wiecie.
Spacerujemy - nabijamy kilometry, jardy całe,
powoli - i nie narzekamy wcale.
Z chóru „Kanon” jest nas cztery osoby,
szkoda, że zostało nam tylko niecałe dwie doby.
Barbara, Heniu i Heniek
I ja, Eugeniusz czyli Gienek.
Czasem deszcz popada,
ale narzekać nie wypada.
Wszystkich pozdrawiamy,
szkoda, że jutro wracamy.
Wiersz: Eugeniusz Górecki
Zdjęcia: Barbara Wielińska












