top of page

Wczasy w Łebie 08.06 – 17.06.2026

 

Pobyt na wczasach w Łebie nie wymaga wielu słów ani długich opisów...

Wiersz napisany przez Eugeniusza oddaje to wszystko, a zwłaszcza nastroje, doskonale.

 

Jesteśmy w Łebie - tu

na wczasach z UTW.

Pogodę jaką mamy, to mamy,

ale nie narzekamy.

Pogody na dobre nikt nie przewiduje,

najważniejsze, że człowiek tu dobrze się czuje.

Na wspólnych śpiewaniach się spotykamy

i nie narzekamy.

Jedzenie dobre, obsługę świetną mamy

i nie narzekamy.

Nad morzem wiatr buja morskie fale,

Spacerujemy i nie narzekamy wcale.

Tańce na dworze, na parkiecie,

Nie narzekamy, jak wiecie.

Spacerujemy - nabijamy kilometry, jardy całe,

powoli - i nie narzekamy wcale.

Z chóru „Kanon” jest nas cztery osoby,

szkoda, że zostało nam tylko niecałe dwie doby.

Barbara, Heniu i Heniek

I ja, Eugeniusz czyli Gienek.

Czasem deszcz popada,

ale narzekać nie wypada.

Wszystkich pozdrawiamy,

szkoda, że jutro wracamy.

Wiersz: Eugeniusz Górecki

Zdjęcia: Barbara Wielińska

Copyright © 2016

Kielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

 "Ponad Czasem"

Nr konta bankowego:

85 1240 4416 1111 0011 3218 4242

Kontakt: e-mail: ponadczasem.kielce@gmail.com, telefon: 570-001-202

  • Facebook
bottom of page